מאמרים

דף הבית » מאמרים

ריהוט לבתי מלון ודיור מוגן

רהיטים לבתי מלון חייבים לענות על צורך לשכן אורח ארעי בנוחיות מקסימלית. עליהם להיות, קלים לשימוש, עמידים, לשימוש אורח לרגע אשר אינו מקפיד תמיד לשמור על רכוש הזולת, הרהיטים במלון חייבים לעמוד בסטנדרט, אקוסטי,
בטיחות אש הכרחית ובסטנדרט מוקפד.

קראו עוד

שוק הריהוט המיובא

לפני כ- 20- 30 שנים, רק יחידי סגולה מבין סוחרי הרהיטים עסקו ביבוא.
מקורות ייבוא הרהוט היו מצומצמים ויקרים- ריהוט המיועד לעשירי הארץ מאיטליה וגרמניה, או רהיטים זולים , בעיצוב פשוט שהגיע מטורקיה.

קראו עוד

מרכיבי עלות הריהוט בישראל.

אם נכנס לחנות רהיטים בגרמניה או איטליה נמצא כי במקרה של ריהוט מיובא, מרבית המחירים יהיו זולים לפחות ב- 35% מהארץ, על מוצר דומה או זהה !!! לכאורה, אין סיבה, מרבית המוצרים באירופה מיובאים בדיוק כפי שאנו מייבאים אותם, מרביתם מהמזרח הרחוק, מסין.
מחיר ההובלה ומרחק השילוח דומה או אפילו יותר יקר, עקב המרחקים העצומים שהמכולה, צריכה לנוע ביבשה. בארץ מקסימום מרחק להובלה יבשתית זה לירושלים מאשדוד כ- 65 ק"מ. אז למה אנחנו צריכים לשלם יותר ?

התשובה פשוטה ובנויה מגורם מרכזי אחד- מחיר הנדל"ן. ואסביר.

רהיטים זה מוצר נפחי. הצגתם ואחסנתם דורשים הרבה שטח ריצפה.

קראו עוד

מסע קניות ריהוט בחו"ל

לגבי קניות מרוכזות מחנויות ומפעלי יוקרה באיטליה, זו תופעה ותיקה וידועה בקרב עשירי הארץ. אני לא בטוח כמה הם חוסכים בצורה זאת אם בכלל, אבל חלק מהעניין הוא לספר למכרייך על סיבוב הרכש שעשית במילנו עם האדריכל.

עצת הזהב, כמו תמיד.
חברה מכובדת אשר מייבאת ריהוט באופן קבוע, אמורה לדעת לקנות את הריהוט הנכון אצל היצרן הנכון, במחיר של פחות מחצי ממה שכל אחד מכם יוכל לקבל במדינות המקור. החברה תעניק לכם אחריות, שרות ומבחר לבחירה. ע"פ רוב תוכלו למצוא בארץ, הכל. בעיתוי הנכון או במבצע הנכון, יעלה לכם אפילו פחות.

קראו עוד

המדריך לרכישת רהיטים מרופדים- ספות וכורסאות

בלדה לרוכש הרהיטים.
פרק א': מרופדים, ספות וכורסאות.
כמעט כל קונה ריהוט ובעיקר ספות שואל את עצמו : איך אוכל לדעת מה מתחבא מתחת לריפוד. מה טוב מה לא, מה יקר ומה זול. מה יחזיק לי שנה ומה 10.
כל אחד מאנשי המכירות, מספר את כל תולדות הספוג והקרש, כאילו הוא היה האיש שגידל את העץ שממנו עשויה הספה. לדבריו את הספוג הזה שעליו מונח, ישבנכם בנוחות יחסית, פיתחו בנאס"א- עבור לינת חייזרים במאדים.

קראו עוד

רכישת ריהוט מסין והמזרח הרחוק

הסיכונים הכרוכים ברכישת ריהוט מיובא מסין והמזרח הרחוק, עדיין לא ברורים דיים. היום יש ריהוט איכותי שמיוצר במזרח וגם עדיין הרבה רהיטים זולים ובעייתים.
כללי הזהירות לרכישת הרהוט ברורים אך לא מבטחים דבר.

קראו עוד

ריהוט מנירוסטה

מהי נירוסטה?
נירוסטה היא אל מתכת שעשויה מסגסוגות של מתכון כ 11% כרום ומעלה. ריתוך הנירוסטה נעשה עם גז ארגון אשר מונע את התחמצנות החומר באזור הריתוך ובנוסף מקרר את אזור הריתוך נקודת ההיתוך של נירוסטה היא 1360 מעלות ומעלה
סוגי הנירוסטה שהנפוצות בתעשייה הן:
נירוסטה # 201 זוהי הנירוסטה הפשוטה והמקובלת בתעשיית הריהוט ההמוני (סין,טורקיה). המתכת שהיא הכן נירוסטה בתכונתה: בלתי מת מגנטת ועמידה בפני

קראו עוד